Nedá sa poprieť: móda Mom Jeans je späť a je to už nejaký čas! Ak ste o tomto štýle ešte nepočuli – tu je všetko, čo potrebujete vedieť – retro je späť!

Čo sa hodí k džínsom pre mamu?

Odpoveď je prekvapivo jednoduchá … čokoľvek chcete! Akonáhle nájdete perfektné džínsy, ktoré vám dokonale sadnú, môžete si skutočne obliecť akékoľvek svoje obľúbené položky. Pri výbere svetrov, tričiek alebo obuvi neexistujú žiadne obmedzenia.

Ako štylizovať mamine rifle

Či už ste dievča, ktoré má rado šaty alebo zvyčajne nosíte priliehavé oblečenie, mamine rifle by mali byť stálicou vo vašom šatníku. Napriek tomu, že tento retro denim má zlú povesť už viac ako 20 rokov, je skutočne neuveriteľne lichotivý a veľmi univerzálny.

Zatiaľ čo džínsy mamičky tradične zakrývajú pupok a majú zúženú nohu, na výber je mnoho moderných variácií tohto štýlu. Z džínsoviny členkového strihu majú dnes mamine rifle mnoho podôb a každá by mala byť nastylovaná po svojom!

Druhy džínsov pre mamičky

Začnime džínsami pre mamičky, ktoré všetci poznáme … rifle s vysokým pásom, ktoré zakrývajú pupok a zužujú sa pri členku. Tieto rifle patria v dnešnej dobe medzi najobľúbenejšie, pretože vyzerajú dobre na väčšine typov postavy. Skombinujte ich s vyhrnutými blúzkami, tričkami s uzlami a polovičnými svetrami. Bez ohľadu na to, ako sa štylizujete, určite zdôraznite svoj pás!

Široké bokové rifle – ak ste o niečo nižšia a máte široké boky, tento je pre vás ako stvorený! Tieto džínsy vyzerajú skvele na každej žene. Môžete ich nosiť v akejkoľvek situácii

Tenké rifle pre mamičky – Tento štýl zahŕňa vysoký pás tradičných džínsov pre mamičky, ale s kratším pásom. Džínsy po členky strednej dĺžky môžete používať po celý rok tým, že si vyberiete správnu obuv. V lete sa rozhodnite pre otvorené mulice alebo sandále. V zime vyrazte do štýlu s čižmami po členky.

Ako nosiť rifle pre mamičky

Tu je niekoľko spôsobov, ako môžu džínsy mamičky vyhovovať vášmu štýlu:

  • Športový: Ak chcete, aby bol ležérny a pohodlný, môžete si byť istí, že tieto nohavice budú robiť presne to. Otvory na kolenách v tomto štýle a voľné košele budú to, čo hľadáte.
  • Boho: Či už nosíte rifle pre mamu, ktoré sú zúžené alebo voľné, budete mať veľa možností stylingu. Nezabudnite: žiadny outfit Boho nie je kompletný bez plsteného klobúka a náramkov!

Bez ohľadu na to, ako definujete svoj osobný štýl, dobré rifle sa budú určite hodiť k vášmu šatníku a budú vaše každodenné outfity inšpiratívnejšie. Nájdite perfektné džínsy, ktoré budú zodpovedať vašej osobnosti!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *