Často sa hovorí, že správny pár topánok dokáže úplne zmeniť váš outfit, ale s miliónom štýlov, z ktorých si môžete vyberať, do čoho idete? Najlepším riešením je udržať to jednoduché a mať vo svojom šatníku niekoľko základných štýlov, ktoré by mala mať každá žena. Čo sú to za topánky? To sa dozviete nižšie!

Klasická obuv

Keď potrebujete topánku bez ohňostroja, ktorá podporí váš štýl aj telo, nehľadajte nič iné ako základnú čiernu topánku, ktorá vám pomôže dostať sa po meste. Aby vám topánky čo najlepšie zodpovedali, zvážte celkový vzhľad a štýl, aby ste našli ten, ktorý je vhodný pre váš súčasný odev. Čižmy po členky, šnurovací strih-to všetko pristane každodennému stylingu.

Štýlové, ale nie nad rámec

Niekedy môžu naše topánky urobiť veľký rozdiel v celkovom štýle nášho oblečenia, inokedy musia byť v pozadí a je to práve naše oblečenie, ktoré robí dojem. Na podporu hľadajte topánky na ľahkých podpätkoch – dodajú vášmu štýlu punc elegancie.

Praktickosť a pohodlie

Prakticky tenisky vám môžu uľahčiť život bez toho, aby bol ohrozený váš špecifický štýl. Tenisky v základných odtieňoch ako čierna, biela alebo béžová sa dajú ľahko zladiť s akýmkoľvek oblečením, či už ide o šaty, letné šortky, mini alebo maxi sukne alebo len základné tričko a rifľovinu.

Ľahké a vzdušné

Slnečné mesiace sú bohaté na možnosti ísť von a predviesť svoj štýl a udržať si poruke štýlové sandále môže byť dobrý nápad! Plochá podrážka s extra pruhmi ponecháva veľa priestoru na experimentovanie s rôznymi estetickými návrhmi, od kovových tvaroviek po tkané alebo korálkové ozdoby, pletené kože a ďalšie.

Vysoký podpätok

V ženskom šatníku sú podpätky samozrejme nevyhnutné – môžu to byť jednak vysoké podpätky, jednak nižšie druhy obuvi. Stojí za to mať ich niekoľko typov, aby ste ich mohli zosúladiť s konkrétnym oblečením.

Týchto niekoľko typov topánok vám postačí na to, aby vám poskytli obuv pre každý styling. Stojí za to ich mať vo svojom šatníku, aby ste sa pred večierkom nestresovali.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *