Mali ste niekedy pocit, že sa vám do šatníka vkradla rutina? Nosíš stále to isté? Nosíte vždy čierne oblečenie? Čas vyskúšať niečo nové! Nebojte sa vykročiť zo svojej komfortnej zóny v móde, pretože je to zóna zábavy a uspokojenia. Inšpirujte sa nasledujúcimi módnymi tipmi!

Neutrálne farby

Čierna nie je jediná neutrálna farba, ktorá existuje. Vďaka svojmu štýlu môžete akúkoľvek farbu urobiť neutrálnou. Hrášok môže byť napríklad neutrálny. Sukňu na ceruzku spojte s bodkovanou potlačou so svetlo modrým vrchom a nebojte sa byť odvážna. Môžete kombinovať bodky s akoukoľvek farbou alebo ju ponechať konzervatívnu a nosiť bodky s inými neutrálnymi farbami, ako je zlatá, čierna alebo hnedá. A áno, zlato je tiež neutrálne!

Jedna farba? Neboj sa!

Môžete nosiť jednobarevné a nevybuchnete! Ak sa bojíte nosiť celú červenú, oblečte si celú námornícku modrú alebo celú bielu. Nosenie rovnakej farby od hlavy po päty pomáha predĺžiť telo a vytvárať zvislé čiary. Skúste to, budete milovať to, čo cítite a ako vyzeráte!

Materiál

Skiny môžu úplne zmeniť váš vzhľad. Pridanie inej látky do inej dodáva novej dimenzii a je zaujímavé. Môžete si povedať: „Kožené nohavice by som si nikdy neobliekla,“ ale akonáhle si ich oblečiete a vyskúšate so zvyškom šatníka, otvára sa vám úplne nový svet.

Pretlače

Nie je to také ťažké, ako sa zdá. Môžete úspešne kombinovať výtlačky bez toho, aby ste vyzerali ako prikrývka od vašej babičky. Stačí vytiahnuť všetky vzory podobných veľkostí s jednou výraznou akcentovou farbou.

Príslušenstvo

K outfitu nikdy nemôžete pridať príliš veľa doplnkov. Skúste však, aby vaše príslušenstvo malo rovnakú farbu a dotyk. Skúste skombinovať zlaté doplnky s hnedou kabelkou namiesto metalickej striebornej.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *