Úspešný styling nie je len o vhodne zvolenom oblečení, ale aj doplnkoch, ktoré dokážu zázraky a vďaka ktorým náš outfit zaujme. Existuje kánon univerzálnych jemných doplnkov, ktoré by nemali chýbať v šatníku žiadnej ženy. Skontrolujte, či nemáte čo doháňať!

Nadčasové dizajny kabeliek

Kabelku má určite každá z nás, no najpohodlnejšie je mať aspoň niekoľko univerzálnych štýlov, ktoré jednoducho nevyjdú z módy a vždy po nich môžete siahnuť, keď vám v stylingu niečo chýba. Ich užitočnú funkciu nemôžete opomenúť – sú miestom, kam odložíte potrebné ďalšie dámske doplnky, ako je peňaženka, rúž, puzdro na okuliare alebo telefón.

Najlepším riešením je investovať do kvalitnej koženej kabelky – nielenže bude vždy vyzerať elegantne, ale aj dlhšie vydrží. Takže majme v prvom rade malú kabelku, tzv „Clutch bag“ do ruky, ktorý je nenahraditeľný pri dôležitých oslavách alebo večerných vychádzkach.

Ďalším dizajnom kabelky, ktorý sa už roky teší neutíchajúcej obľube, je tzv „chanel“ na tenkej retiazke, po vzore modelu, ktorý uviedla na trh Coco Chanel. Každá žena by tiež mala mať pohodlnú, priestrannú a veľkú tašku, ktorá je ideálna na každodenný styling.

Dámsky opasok

Stáva sa, že raz za sebou si oblečieme tie isté jednoduché, no elegantné šaty. Najlepší spôsob, ako tento vzhľad trochu zmeniť, je použiť zakaždým iné doplnky. Jedným z najpohodlnejších riešení je dámsky opasok. S jeho pomocou zvýrazníte nielen pás, ale outfit bude vyzerať úplne ako nový.

K tomu sa oplatí mať v šatníku nie jeden dámsky opasok, ale aspoň niekoľko a voliť ich primerane situácii. Určite sa vám bude hodiť klasický čierny opasok s prackou alebo bez nej, ale aj tenší opasok v inej farbe, napríklad červenej alebo zlatej. K letným štylizáciám sa oplatí zvoliť tenký farebný prúžok alebo zapletaný – rozhodne sa zamerajte aj na ich kvalitu.

Vreckovky, šatky a šatky

Sú mimoriadne ženskými doplnkami, ktoré dodávajú jemnosť a ak ich farebne správne zvolíme, bude k nim dokonale ladiť aj naša pleť či farba vlasov. V tejto veci stojí za to riadiť sa vaším typom krásy a farbami, ktoré sú k nej priradené. Ak neviete, aký je váš typ krásy, zvoľte univerzálne pastely ako béžové alebo jemné púdrové ružové, ktoré sa väčšinou hodia ku každému typu krásy. V šatníku by nemali chýbať ani šatky a šatky s kvetinovými motívmi a krásne šatky, ktoré sa dajú s úspechom použiť ako prehoz počas chladnejších dní.

Šperky a slnečné okuliare

Kvalitný šperk je rokmi overený elegantný doplnok. Môžete si vybrať jemné retiazky či náramky, ale oplatí sa mať aj väčšie prívesky a nápadné náušnice. Doplnkom, po ktorom sa určite oplatí siahnuť, sú aj módne slnečné okuliare.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *