Predtým, ako pristúpime k nákupu midi šiat a tipov na styling, definujme si najskôr, čo sú to midi šaty. Nezabudnite sa pozrieť na náš najnovší článok o tomto type šiat, aby ste sa dozvedeli viac!

Midi šaty – čím vyniká?

Midi šaty alebo midi sukňa v zásade končia v polovici medzi kolenom a členkom. Na šatách strednej dĺžky je úžasné, že sa dajú kvôli svojej dĺžke nosiť väčšinu roka. Midi šaty sú štýlové na jar, v lete, na jeseň a možno aj v zime. Štýl midi šiat, ktoré si kúpite, závisí od príležitosti, kedy ich budete nosiť, a od sezóny.

Midi na jar

Jar je obdobím, kedy sa dajú šaty využiť na 100%. Kvetinové, pastelové, vzorované šaty a mnoho ďalších krásnych šiat putujú do obchodov. Pozrite sa na šaty v krásnych pastelových farbách a žiarivých kvetinových motívoch, ktorými oslníte svojim vzhľadom.

Ak ste odvážne, môžete sa rozhodnúť pre midi šaty s bočnými rozparkami a zaujímavými výstrihmi. K takým šatám sa hodí džínsová katana, v prípade, že by sa vonku ochladilo.

Šaty na leto

V lete dominujú biele a krémové šaty. Môžete si tiež vybrať žltú, zelenú, hnedú a oranžovú. Midi letné šaty sú sexi a ukazujú trochu viac tela! Najbežnejšie sú tenké ramienka a hlboké výstrihy. Ideálne pre romantické večere. Ak sa chystáte na jeden, siahnite po trochu tmavších farbách.

Ako si vybrať perfektné midi šaty?

Existuje mnoho spôsobov, ako obliecť midi šaty, existujú však niektoré všeobecné pravidlá, ktoré je potrebné dodržiavať bez ohľadu na príležitosť alebo ročné obdobie.

Niektoré z nich sú:

1. Vyberte dĺžku, ktorá je mierne nad alebo pod stredom lýtka. Nechcete, aby tieto šaty končili presne v strede lýtka, ktoré je najhrubšou časťou nohy. Pozrite sa teda na midi šaty, ktoré sú mierne nad alebo pod stredom.

2. Na predĺženie nohy noste sexi vysoké podpätky. Môžete si tiež vybrať sandále alebo inú obuv – najdôležitejšie je, aby mali opätok, najmä ak ste nízky človek. Odporúčam vyhnúť sa všetkému, čo je ťažké alebo ťažké.

3. Pozrite sa na midi šaty z ľahkej látky. V takýchto šatách musíte vyzerať živo a žiarivo a takýto materiál vám to určite zaistí.

4. K šatám pridajte opasok, zvýrazní váš pás.

5. Kúpte si midi šaty v jednofarebnej farbe alebo jedny s rovnakým vzorom zhora nadol. Kvetinový vzor, ​​drobné bodky budú najlepšie odrážať letný a jarný štýl.

Midi šaty sú perfektným návrhom pre všetky ženy – vďaka početným strihom a vzorom určite nájdete to pravé pre vás. Také šaty sú štýlové a zábavné zároveň – nebojte sa ich nosiť aj na formálnejšie večery.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *